Warning: include_once(/home/ironir/domains/takedata.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ironir/domains/takedata.ir/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(): Failed opening '/home/ironir/domains/takedata.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php73/usr/share/pear') in /home/ironir/domains/takedata.ir/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 22
سیستم-مدیریت-محتواcms – تولید محتوا- تجارت الکترونیک – سئو – Takedata

سیستم-مدیریت-محتواcms

موفقیت در دیجیتال مارکتینگ
موفقیت در دیجیتال مارکتینگ و بازار کسب و کار آنلاین با بیان روشها
مرداد ۲۳, ۱۳۹۷
مزیت های سئو سازی
سئو سازی مزیت ها و تاثیر آن در کسب و کار:
مرداد ۲۳, ۱۳۹۷
نمایش همه

سیستم-مدیریت-محتواcms

سیستم مدیریت محتوا (CMS)

سیستم مدیریت محتوا (CMS) شامل برنامه ها و نرم افزار های مرتبط به هم می باشد.این سیستم برای تولید محتوا مورد استفاده قرار گرفته می شود.

سیستم مدیریت محتوا (Cntent Management System) به طور کلی برای سیسیتم های زیر استفاده می شود.

_ ECM) Enterprise Content Management)

_ WCM) Web Content Management)

که دسته ی اول شامل روش ها و سیستم هایی برای ارسال ,ذخیره سازی محتوا , نگهداری و…. می باشد.

ولی دسته ی دوم امکان محتوا را برای وب سایت ها ایجاد میکند.

سیستم مدیریت محتوا (CMS)

شرایط و خصوصیات یک مدیریت محتوای مناسب:

امکانات و شرایط یک مدیریت محتوا با یک مدیریت محتوای دیگر متفاوت می باشد, اما به طور کلی کار همه ی CMS ها یکسان می باشد و میتوان گفت کاربرد همگی آن ها یکی می باشد مانند ایندکس کردن محتوا ,اصلاح آن و … .

ویژگی یک مدیریت محتوای مناسب بستگی به کاربرد , روش هایی که برای گسترش تولید محتوا وجود دارد ,سرعت منتشر کردن متون , چند زبانه بودن مدیریت محتوا ,اجرای عواملی که به سئو ی سایت کمک میکند ,قابلیت ویرایش و اصلاح متن ها و چند عامل دیگر بستگی دارد.

روش صحیح انتخاب مدیریت محتوای مناسب:

به طور کلی می توان گفت برای انتخاب یک مدیریت محتوا برای یک سازمان محدودیت خاصی وجود ندارد.و برخی مدیریت محتوا ها ویژگی هایی دارند که باعث برتری و انتخاب این سیستم ها می شود.ویژگی هایی مانند اصلاح متون,سیستم جست و جو و…

انتخاب سیسیتم مدیریت محتوای برخی از سازمان ها و شرکت ها بر حسب نیاز آن ها میباشد.و این انتخاب بستگی به عواملی مانند بزرگی سازمان دارد.و کسی که  مدیریت این سیستم را بر عهده دارد باید اطلاعاتی مانند این که چند کاربر از این سیستم استفاده میکنند را داشته باشد. پس می توان گفت بزرگی سازمان میتواند دلیل دیگری برای انتخاب نوع سیستم مدیریت محتوا (CMS) می باشد.

موضوع دیگری که مهم است چند زبانه بودن مدیریت محتوا است که این مسئله میتواند برای اکثر کسانی که از این نرم افزار استفاده می کنند اهمیت زیادی داشته باشد.

سیستم مدیریت محتوا (CMS) امکان دسترسی چند پشتیبان را در اختیار ما قرار می دهد که این قابلیت برای سازمان ها و شرکت های بزرگ کاربرد دارد.

قابلیت دیگر یک مدیریت محتوای مناسب تنوع زیاد در شکل های الکترونیکی در مجموعه می باشد. و تمامی محتوای انجام شده در این سیستم باید در کتابخانه ی موتورهای جست و جوگر از جمله گوگل قرار بگیرد.

معرفی سیستم مدیریت محتوا (CMS) ، محتوای wordpress و joomla

هرکدام از این سیستم مدیریت محتوا (CMS) توسط کاربران و سازمان هایی باتوجه به خصوصیات آنها مورد استفاده قرار می گیرند.

وردپرس یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای سیستم های مدیریت محتوا به شمار می آید.این سیستم به کاربران خود این قابلیت را می دهد که سایت و یا وبلاگ خود را بدون هیچ گونه تغییری مدیریت کنند.ولی اگر نیاز به تغییرات و اصلاحاتی در سایت باشد شما میتوانید با استفاده از وردپرس و کدنویسی این اصلاحات را انجام دهید.

جوملا یکی دیگر از سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که به طور رایگان در اختیار کاربران قرار داده می شود .این نرم افزار به زبان پی اچ پی نوشته شده است. سیستم مدیریت محتوای جوملا از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند که یکی از ویژگی های این زبان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =