Warning: include_once(/home/ironir/domains/takedata.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ironir/domains/takedata.ir/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(): Failed opening '/home/ironir/domains/takedata.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php73/usr/share/pear') in /home/ironir/domains/takedata.ir/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 22
قالب وردپرس چیست ؟ – تولید محتوا- تجارت الکترونیک – سئو – Takedata

قالب وردپرس چیست ؟

آموزش تولید محتوا در سایت
آموزش تولید محتوا در سایت
مهر ۲, ۱۳۹۷
اصول طراحی سایت
قواعد و اصول طراحی سایت
مهر ۲, ۱۳۹۷
نمایش همه

قالب وردپرس چیست ؟

قالب وردپرس چیست ؟

قالب وردپرس چه نقشی در طراحی سایت دارد؟

قالب وردپرس عبارت است از مجموعه‌ای از فایل‌ها یا کدها که با اضافه کردن آن به وردپردس می توان ظاهر سایت را تغییر داد. اولین قدم برای طراحی وب سایت در نظر داشتن قالب مناسب است. به طوری که بتوان با آن بازدیدکننده ها را نسبت به سایت خوشبین کرد. در صورتی که رضایت آنها نسبت به زیبایی ظاهری و نحوه چیدمان محتوا و مطالب سایت جلب شود، می توان انتظار داشت که دوباره به سایت باز می گردند.

قالب وردپرس چیست ؟

قالب وردپرس چه ویژگی هایی دارد؟

برای آشنایی با قالب وردپرس ابتدا باید در مورد سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنایی مختصری داشته باشید. پیشنهاد ما مطالبه وردپرس چیستبروید است که با این مبحث آشنایی مختصری داشته باشید. قالب وردپرس به گونه ای است که طراح سایت با فعال کردن آن می تواند براحتی ظاهر سایت را تغییر دهد.  داشبورد مدیریتی وردپرس یک بخش با نام «پوسته» ها به چشم می خورد که با وجود این قسمت می توان قالب مورد نظر خود را براحتی تغییر داد.

پس از اینکه نصب وردپرس با موفقیت انجام شد، چند قالب رایگان وردپرس در مقابل چشم طراح سایت قرار می گیرد که با فعال کردن هر یک از آنها سایت شکل متفاوتی به خود می گیرد. در واقع پوسته ها تعیین کننده ظاهر سایت هستند که در برابر بازدیدکننده نمایش داده می شود. تنوع قالب ها دایره انتخاب طراح سایت را وسیع تر می کند تا هر قالبی را که با سایت متناسب است، انتخاب کند.

قالب وردپرس چیست ؟

انواع قالب‌ های وردپرس

قالب وردپرس به سه نوع تقسیم می شوند که به صورت رایگان، تجاری و قالب اختصاصی بر حسب نیاز مشتری طراحی می شوند. در ادامه هر یک از این قالب ها را شرح می دهیم.

      ۱.قالب های وردپرس رایگان

سه نوع قالب وردپرس که به صورت رایگان در اختیار طراح سایت قرار می گیرد در قسمت پوسته قرار دارد که وردپرس آن‌ها را ساخته است و طراح سایت می‌تواند از آن‌ها استفاده کند. برای سایت با زبان فارسی باید از قالبی استفاده کنید که به طور کامل راست چین شده باشد.

قالب وردپرس چیست ؟

      ۲.قالب های وردپرس تجاری

قالب وردپرس تجاری توسط تیم های متخصص توسعه داده می شود. این نوع قالب ها نسبت به قالب های رایگان در سطح بالاتری قرار می گیرند و تکراری و کپی شده نیستند. قالب وردپرس تجاری را باید از وب سایت های معتبر خریداری کنید. قالب وردپرس تجاری در ایران هم طراحی می شود که با خرید و فعال‌سازی آن‌ها روی وردپرس خودتان می توانید سایت مورد نظر را طراحی کنید.

      ۳.سفارش طراحی یک قالب ویژه وردپرس اختصاصی

همانطور که گفتیم سومین نوع قالب وردپرس اختصاصی است که برای وب سایت های مهم استفاده می شوند. وب سایت هایی که به قالب قدرتمند نیاز دارند؛ باید از قالب های خاص که متناسب با نیاز آنها باشد، استفاده کرد. قالب وردپرس اختصاصی با توجه به نوع محصولات و خدمات و نحوه خدمات دهی به کاربران طراحی می شود. بهتر است وردپرس را به تیم های متخصص محول کنید تا بخوبی از عهده این کار برآیند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سیزده =