Warning: include_once(/home/ironir/domains/takedata.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ironir/domains/takedata.ir/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(): Failed opening '/home/ironir/domains/takedata.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php73/usr/share/pear') in /home/ironir/domains/takedata.ir/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 22
نکاتی که قبل از طراحی سایت باید در نظر گرفته شوند – تولید محتوا- تجارت الکترونیک – سئو – Takedata

نکاتی که قبل از طراحی سایت باید در نظر گرفته شوند

رمزورازهای یک وب سایت موفق ودرآمدزا
رمز و رازهای یک وب سایت موفق و درآمد زا
اسفند ۲۸, ۱۳۹۷
چندین روش برندسازی برای ارتقا شرکت های کوچک
چندین روش برندسازی برای ارتقا شرکت های کوچک
اسفند ۲۸, ۱۳۹۷
نمایش همه

نکاتی که قبل از طراحی سایت باید در نظر گرفته شوند

نکاتی که قبل از طراحی سایت باید در نظر گرفته شوند

بطور کلی طراحی یک سایت و بهره مندی از یک وب سایت خوب وابسته به رعایت کردن نکات ظریفی است که قبل از شروع به طراحی سایت  بهتر است آن نکات را بشناسیم. در این مقاله چندین نکته مهم برای طراحی یک سایت مناسب بیان شده است.

نکاتی که قبل از طراحی سایت باید در نظر گرفته شوند

شناختن فضای رقابت قبل از طراحی سایت

از آنجا که رقابت سبب می شود که همواره آماده باشید پس باید مراقب رقیب های کاری خود و کارهایی که در کسب و کار و وب‌سایتشان انجام می دهند، باشید. چرا که اگر از آنچه رقبای شما انجام می دهند و اینکه چگونه سایت خود را طراحی کرده اند آگاهی کافی داشته باشید، آنوقت کسب و کار شما این فرصت را پیدا خواهد کرد که یک قدم جلوتر بوده و منحصر بفرد و پیشرو باشد.

معمولا برای طراحی سایت ، هر طراح سایت مجربی از شما درباره سایت هایی که برای شما الهام بخش بوده و سایت های رقبایتان سوالاتی خواهد پرسید، تا وب سایتی برای شما طراحی کند که ظاهر و عملکرد خاص کسب و کارتان و مخاطبین هدفتان را داشته باشد.

نکاتی که قبل از طراحی سایت باید در نظر گرفته شوند

بسیاری از کسب و کارهای کوچک می دانند که به یک وب سایت یا یک طراحی سایت  نیاز مند می باشند ولی پول کافی برای اینکار را ندارند. اما چیزی که باید از آن آکاه باشید اینست که متناسب با هر بودجه ای طراحان سایت خوبی نیز هستند. پس اگر بودجه شما محدود بوده اما رویاهای بزرگی دارید، می توانید از کم شروع کرده و به مرور که کسب و کارتان رونق می گیرد سایت خود را بسازید.

اول نیازها و خواسته های خود را شناخته و سپس اقدام به طراحی سایت  نمایید

با توجه به اینکه رقیب های شما چه کاری انجام داده اند و بودجه شما چقدر می باشد می توانید حساب کنید که وب سایت شما نیاز دارد چه کارکردهایی را از ابتدا داشته باشد و چه کارکردهایی را می توان به بعد موکول کرد.

مثلا آیا فروش الکترونیکی در حال حاضر یک نیاز ضروری بوده یا می توان تا آخر فصل آن را به تعویق انداخت؟

آیا به صفحه پاسخ به پرسش های متداول، وبلاگ یا ویدئو نیاز می باشد؟

باید این را در نظر بگیرید که اگر چه لازم نیست تمام موارد داخل فهرست آرزوهای تان را عملی کنید اما هنوز هم می توانید یک سایت خوب برای خود داشته باشید. پس رویاهای بزرگی داشته و بودجه ای واقع بینانه در نظر بگیرید، اما جدول زمانبندی را بگونه ای تنظیم کنید که اجازه رشد و تکامل داشته باشد.

قدم اول طراحی سایت  بوده اما بعد از اتمام ساخت سایت تازه در ابتدای مسیر می باشید

باید در نظر داشته باشید که طراحی سایت  قدم اول محسوب شده و باید از روز اول و قبل از طراحی برای ادامه کار و چگونگی گسترش و بروز رسانی سایت خود برنامه ریزی دقیق داشته باشید.

برای اینکار بهتر است از برنامه رقیبان خود در بازار در مورد چگونگی گسترش و بروز رسانی وب سایتشان آگاهی داشته و بدانید آنها طبق چه معیاری پس از پایان طراحی سایت  روی آن کار کرده اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − یک =