Warning: include_once(/home/ironir/domains/takedata.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ironir/domains/takedata.ir/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(): Failed opening '/home/ironir/domains/takedata.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php73/usr/share/pear') in /home/ironir/domains/takedata.ir/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 22
پیشنهاد ما – تولید محتوا- تجارت الکترونیک – سئو – Takedata

پیشنهاد ما

سایت شخصی

سایتهایی مناسب ارایه و معرفی کارهای عکاسی ، نقاشی ، خطاطی ، مجسمه سازی و ...... مناسب هنرمندان ، رزومه نویسی ، نویسندگان ، روزنامه نگاران ، پزشکان ، معلمان ، اساتید دانشگاه ، محققان و کلیه کسانی که می خواهند در فضای وب پایگاهی جهت ارایه آثار و نظرات خود داشته باشند .

سایت شرکتی ( کسب و کار )

شرکت های کوچک و بزرگ که فقط می خواهند مشتریان خود را درفضای وب جذب کنند و فروش خود را توسعه دهند . فرقی نمی کند چه می فروشید یا چه خدماتی می دهید . پایگاه خود را ایجاد کنید و به مشتریان جدید خود خوش آمد بگویید .

سایت فروشگاه آنلاین ( اینترنتی )

با داشتن یک فروشگاه اینتنرتی دیگر نگران فروش محصولات خود نباشید . فروشگاه آنلایت خود را با کمترین هزینه و زحمت راه اندازی کنید و به مشتریان خود در سرتاسر ایران محصولات و خدمات خود را معرفی کنید . هیچوقت فروش اینقدر راحت نبود .

داشتن وب سایت مناسب چه فایده ای دارد ؟

با توجه به گسترش روزافزون اینترنت در میان اقشار مختلف حفظ و گسترش ارتباط با مشتریان بسیار ضروری تر از گذشته است . بنابراین لازم است تا این ارتباط فیزیکی در دنیای واقعی ، در فضای اینترنت هم ادامه یابد .

  • معرفی خدمات و پشتیبانی
  • دریافت پیشنهادات و انتقادات از مشتریان
  • افزایش قدرت فروش
  • ارتباط مستمر با مشتریان
سئو (کاهش رتبه در نتایج گوگل) را میتوان پیچیده ترین و در عین حال ساده ترین مفهوم موجود در ذهن کسب و کارهای اینترنتی دانست. خدمات ، آموزش و مشاوره تیم تیک دیتا به شما کمک میکند پیچیدگی های مسیر را به راحتی طی کرده و به سرعت به هدف خود برسید .