• شروع یا گسترش یک کسب و کار جدید در شرایط کنونی بسیار سخت است اما وقتی درهای تجارت الکترونیک را باز کردید، کارتان شروع شده است. در بسیاری از موارد، باید خیلی بیشتر از زمانی که برای تجارت سنتی انرژی می گذاشتید حالا محصولات و خدمات خود را به مشتریان بفروشید .
  • ﺍﮔﺮ ﺑﻪ ﺁﻣﺎﺭ و ارقام ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﺘﺮﻧﺖ ﻭ تلفن همراه و ﺳﺮﻋﺖ ﮔﺴﺘﺮﺵ ﺁﻥ ﻃﻲ ﺳﺎﻝ های ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺗﻮﺟﻪ ﻛﻨﻴﻢ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺧﻮﺍﻫﻴﻢ ﺷﺪ ﻛﻪ ﺗﺎ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻝ ﺁﻳﻨﺪﻩ ﻣﻮﺝ ﺗﺠﺎﺭﺕ ﺍﻟﻜﺘﺮﻭﻧﻴﻜﻲ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﺭﺍ ﻓﺮﺍ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮔﺮﻓﺖ و بهتر است قبل از آن ، آمادگی کامل داشته باشیم .
  • یکی از مسائل اساسی که در بعضی از کسب وکار های ایرانی مورد غفلت و فراموشی واقع شده است، تجارت، بازاریابی و تبلیغات به صورت الکترونیکی(بستر اینترنت) است. اکثر شرکت‌های موفق از استراتژی‌های بازاریابی و تجارت الکترونیکی استفاده می‌کنند، چون امروزه هم مشتری و هم کسب و کارها به دنبال کم کردن هزینه های خرید و فروش هستند
 

خدمات زیر را از ما بخواهید

سئو وب سایت - فروشگاه آنلاین
تولید محتوا - فروشگاه آنلاین
افزایش بازدید سایت - فروشگاه آنلاین
طراحی گرافیکی - فروشگاه آنلاین
مشاوره کسب و کار - فروشگاه آنلاین
بک لینک - فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین
بازدیدهای واقعی


فروشگاه آنلاین لوازم جانبی موبایل


سه ماه پس از طراحی وب سایت بدون هیچگونه تبلیغات یا Ads تنها با تولید محتوا و فعالیت روی وب سایت روزانه حدود 100 نفر بازدید کننده و 800 بازدید واقعی


نمایش وب سایت

معرفی کسب و کار
آنچنان که باید باشد


خود و کسب و کارتان را آنچنان که لایقید معرفی کنید


زیبایی و ساختاری قوی و مهندسی شده اولین چیزی است که مشتری شما به دنبال آن است .


نمایش وب سایت

ما بهترین انتخاب هستیم ، چون :


شش اصل موفقیت در تجارت الکترونیک را می دانیم .


از ما مشاوره رایگان بگیرید

قبل از هر تصمیمی بهتر است تا با مشاوره تخصصی و البته رایگان نیازهای واقعی خود را شفاف کنید و بر اساس آنها تصمیم گیری کنید . معمولا مشاوره قبل از خرید باعث صرفه جویی زیادی از لحاظ مالی و زمان می شود .